Wypoczywaj tak jak lubisz

noclegi / restauracja / rekreacja

idealne miejsce na aktywny wypoczynek i relaks, bez względu na to, czy spędzają Państwo czas z rodziną, czy indywidualnie.

Atrakcje
Jedną z atrakcji miasta, która najbardziej podoba się dzieciom, jest Park Wodny – oferuje kryte i odkryte baseny, jak również spa. Istnieje możliwość treningu w basenach sportowych, zabawy w basenach rekreacyjnych. W ofercie znajduje się także wejście do saunarium, aquapark jest również przyjazny seniorom, dla których także przygotował ciekawe usługi.

Wieża widokowa to kolejna z atrakcji udostępnionych dla zwiedzających – wejście na nią pozwala dostrzec nie tylko najbliższą okolicę, ale również Bałtyk. Budynek pochodzi z końca XIX wieku, mierzy 31,5 metra wysokości. Wejść na nią można zależnie od miesiąca przyjazdu oraz pogody, na jaką się natrafi, w sezonie możliwość ta istnieje w godzinach 10:00-19:00 z przerwą w godzinach 13:00-13:30.

Muzeum Wody to stworzona przez Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie misja edukacyjna. Utworzone w 2005 roku jako pierwsze w kraju jest miejscem, w którym zobaczyć można między innymi historyczne urządzenia, mapy, zdjęcia, ryciny, jak również fragment drewnianej rury wodociągowej sprzed trzech stuleci czy kolekcję starych wodomierzy. Obiekt jest udostępniony nieodpłatnie.

Koszalin jest miastem, w którym znajduje się wiele parków – te zaś są doskonałe na wypoczynek w rodzinnym gronie czy też na podjęcie aktywności fizycznej. Zlokalizowane są w centrum, co pozwala na chwilę oddzielić się od zgiełku i pobyć na łonie natury. Parki oferują możliwość zobaczenia ozdób w postaci rzeźb czy przejścia po moście zakochanych z charakterystycznie przypiętymi do niego kłódkami.

Jeżeli wypoczynek ma być aktywny, Koszalin oferuje dużo pieszych szlaków, które można pokonać we własnym tempie. Część z nich prowadzi na Górę Chełmską – święte miejsce jeszcze z czasów pogańskich, gdzie obecnie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej oraz omówiona wieża widokowa. Szlaki prowadzące z miasta przypominają te górskie, co pozwala na jednoczesne bycie blisko morza i gór.

W okresie letnim, będąc w mieście, warto skorzystać z okazji i zdecydować się na krótką przejażdżkę Koszalińską Koleją Wąskotorową. Kursuje ona na trasie Koszalin – Rosnowo, istnieje możliwość przejazdu w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu, jest to skierowane do większych grup.

Koszalin to miasto w województwie zachodniopomorskim, drugie pod względem wielkości na Pomorzu Zachodnim. Jest licznie odwiedzany ze względu na swoje położenie nad jeziorami Jamno i Lubiatowo Północne, jak też na atrakcje, które przyciągają kolejnych turystów.

Teraz nasz oferta została poszerzona o możliwość zarezerwowania pobytu nad samym morzem!

Oferta skierowana jest głównie do osób poszukujących wyjątkowego miejsca na wakacyjny wypoczynek z rodziną. Na miejscu pełne wyżywienie oraz atrakcje dla dzieci.

hoteltrawa.pl - Twoje miejsce na wczasy nad morzem